• Brokovnica DERYA Lion IPSC Blue, kal. 12/76 - modrá

Informácia: Zbraň si môže cez elektronický obchod www.armpek.sk objednať len registrovaný a prihlásený veľkoobchodný partner so zbrojnou licenciou.
Podľa § 14a zákona o zbraniach a strelive nie je možné tento tovar predávať na diaľku zákazníkom. Túto zbraň si je možné zakúpiť len osobne v kamennej predajni spoločnosti Ing.Peter Kubík - ARMPEK po predložení zbrojného preukazu a platného nákupného povolenia. Odporúčame zákazníkom, aby si pred nákupom zbrane overili jej dostupnosť telefonicky na tel. čísle: +421 910 322 504.


- samonabíjacia brokovnica Lion v špeciálnej výbave IPSC od výrobcu DERYA, 
- navrhnutá so zreteľom na strelcov súťažiacich v IPSC, 
- zväčšená šachta nabíjania,
- držiak pohotovostného náboja, 
- zväčšené vypúšťanie záveru, 
- zväčšené tiahlo obťahovania, 
- 3x svetlovodivé mieridlá pre rýchlejšie mierenie, 
- mohutný zásobník 8+1+1, 
- nízka hmotnosť len 3kg, 
- polymérové pažbenie. 

OBSAH BALENIA:

  • Brokovnica DERYA Lion IPSC Blue,
  • 3 x zahrdlenie,
  • krabica,
  • Návod + záručný list.
POUŽITIE:
- športová streľba.

PREDAJ ZBRANÍ A STRELIVA NA DIAĽKU:
Podľa § 14a zákona o zbraniach a strelive v platnom znení sa nesmie uzatvárať zmluva na diaľku, ktorej predmet je nákup a predaj zbrane alebo streliva, ak zákon neustanovuje inak.

Zmluvy uzavierané na diaľku sa podľa § 9 zákona č. 108/2000 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji v znení neskorších predpisov rozumie zmluva, ktorú uzaviera predávajúci a spotrebiteľ na zásielkový predaj tovaru alebo na poskytnutie služby na diaľku výlučne prostredníctvom prostriedkov komunikácie, ako je najmä adresovaný list, adresovaná tlačovina, neadresovaná tlačovina, ponukový katalóg, inzercia v tlači s formulárom objednávky, automatické telefónne zariadenie, telefón, videofón, fax, videotex (mikropočítač a televízna obrazovka) s klávesnicou alebo obrazovkou reagujúcou na dotyk, rozhlas, televízia pri predaji cez telefón alebo elektronická pošta.
Podľa novelizovaného § 34 ods. 3 zákona o zbraniach a strelive však môže zmluvu na diaľku uzatvárať držiteľ zbrojnej licencie, ktorej predmet je nákup a predaj zbrane alebo streliva, avšak len s iným držiteľom zbrojnej licencie alebo inou osobou, ktorá je oprávnená v rámci svojej podnikateľskej činnosti na nákup a predaj zbraní a streliva.

Parametre
Dlžka hlavne 61cm
Hmotnosť 3kg
Kaliber 12/76
Pažbenie polymér
Zásobník 8+1+1
Farba modrá / čierna

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Brokovnica DERYA Lion IPSC Blue, kal. 12/76 - modrá

  • Výrobcovia: Derya
  • Kód produktu: 2696
  • Dostupnosť: Na objednávku
    Cena s DPH
  • 535,00€


Dostupné možnosti


Súvisiace produkty