Náboj 7,62x54R STV C.I.P., 9,45g/146grs FMJ

  • Cena s DPH: 0,40€
  • Výrobca: STV
  • Kód produktu:1391
  • Dostupnosť:Skladom
  • Dostupnosť: Skladom

rating
Informácia: Toto strelivo si je možné zakúpiť len osobne v kamennej predajni spoločnosti Ing.Peter Kubík - ARMPEK po predložení zbrojného preukazu a preukazu zbrane. Strelivo si môže zákazník objednať aj cez elektronický obchod www.armpek.sk, samotná kúpa musí byť zrealizovaná len osobne v predajni.

- kvalitné puškové strelivo kalibru 7,62x54R,
- ideálne na športovú streľbu,
- v krabičke je 200ks nábojov,
- voľne sypané,
- uvedená cena je za 1 ks,


POUŽITIE:
- športová streľba,


PREDAJ ZBRANÍ A STRELIVA NA DIAĽKU:
Podľa § 14a zákona o zbraniach a strelive v platnom znení sa nesmie uzatvárať zmluva na diaľku, ktorej predmet je nákup a predaj zbrane alebo streliva, ak zákon neustanovuje inak.

Zmluvy uzavierané na diaľku sa podľa § 9 zákona č. 108/2000 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji v znení neskorších predpisov rozumie zmluva, ktorú uzaviera predávajúci a spotrebiteľ na zásielkový predaj tovaru alebo na poskytnutie služby na diaľku výlučne prostredníctvom prostriedkov komunikácie, ako je najmä adresovaný list, adresovaná tlačovina, neadresovaná tlačovina, ponukový katalóg, inzercia v tlači s formulárom objednávky, automatické telefónne zariadenie, telefón, videofón, fax, videotex (mikropočítač a televízna obrazovka) s klávesnicou alebo obrazovkou reagujúcou na dotyk, rozhlas, televízia pri predaji cez telefón alebo elektronická pošta.
Podľa novelizovaného § 34 ods. 3 zákona o zbraniach a strelive však môže zmluvu na diaľku uzatvárať držiteľ zbrojnej licencie, ktorej predmet je nákup a predaj zbrane alebo streliva, avšak len s iným držiteľom zbrojnej licencie alebo inou osobou, ktorá je oprávnená v rámci svojej podnikateľskej činnosti na nákup a predaj zbraní a streliva.

Parametre
Hmotnosť 9,45g/146grs
Kaliber 7,62x54R
Materiál nábojnica: pomedená lakovaná oceľ, strela: FMJ

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo registrujte pre zadanie recenzie.