• Náboj PMC .223 REM, 55grs FMJ

Informácia: Toto strelivo si môže cez elektronický obchod www.armpek.sk objednať len registrovaný a prihlásený veľkoobchodný partner so zbrojnou licenciou.
Podľa § 14a zákona o zbraniach a strelive nie je možné tento tovar predávať na diaľku zákazníkom. Toto strelivo si je možné zakúpiť len osobne v kamennej predajni spoločnosti Ing.Peter Kubík - ARMPEK po predložení zbrojného preukazu a karty zbrane v odpovedajúcom kalibri. Odporúčame zákazníkom, aby si pred nákupom streliva overili jeho dostupnosť telefonicky na tel. čísle: +421 910 322 504.


- kvalitné puškové strelivo kalibru .223 REM,
- hmotnosť strely 55grs,
- energia strely až 1695J (pri dĺžke hlavne 61cm),
- maximálna úsťová rýchlosť strely 975m/s,
- ideálne na športovú streľbu,
- v krabičke je 20 nábojov,
- uvedená cena je za 1ks streliva. 


POUŽITIE:
- športová streľba.


PREDAJ ZBRANÍ A STRELIVA NA DIAĽKU:
Podľa § 14a zákona o zbraniach a strelive v platnom znení sa nesmie uzatvárať zmluva na diaľku, ktorej predmet je nákup a predaj zbrane alebo streliva, ak zákon neustanovuje inak.

Zmluvy uzavierané na diaľku sa podľa § 9 zákona č. 108/2000 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji v znení neskorších predpisov rozumie zmluva, ktorú uzaviera predávajúci a spotrebiteľ na zásielkový predaj tovaru alebo na poskytnutie služby na diaľku výlučne prostredníctvom prostriedkov komunikácie, ako je najmä adresovaný list, adresovaná tlačovina, neadresovaná tlačovina, ponukový katalóg, inzercia v tlači s formulárom objednávky, automatické telefónne zariadenie, telefón, videofón, fax, videotex (mikropočítač a televízna obrazovka) s klávesnicou alebo obrazovkou reagujúcou na dotyk, rozhlas, televízia pri predaji cez telefón alebo elektronická pošta.
Podľa novelizovaného § 34 ods. 3 zákona o zbraniach a strelive však môže zmluvu na diaľku uzatvárať držiteľ zbrojnej licencie, ktorej predmet je nákup a predaj zbrane alebo streliva, avšak len s iným držiteľom zbrojnej licencie alebo inou osobou, ktorá je oprávnená v rámci svojej podnikateľskej činnosti na nákup a predaj zbraní a streliva.

Parametre
Hmotnosť 55grs
Kaliber .223 REM
Materiál nábojnica: pomedená lakovaná oceľ, strela: FMJ

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Náboj PMC .223 REM, 55grs FMJ

    Cena s DPH
  • 0,46€


Dostupné možnosti


Súvisiace produkty