Nôž lovecký KIZLYAR Akula 2 - strieborný

  • Cena s DPH: 102,90€
  • Výrobca: KIZLYAR
  • Kód produktu:3431
  • Dostupnosť:Skladom
  • Dostupnosť: Skladom

rating
- kvalitný, pevný, lovecký a rybársky nôž od ruského výrobcu Kizlyar,
- čepeľ v tvare zuba žraloka,
- na chrbte čepele falošné ostrie, čo umožňuje obojstranné rezné použitie, napr. pre rezanie mäsa alebo sťahovanie šupín,
- detailné vyobrazenie žraloka na čepeli.

POUŽITIE:
- do extrémnych podmienok v prírode,
- camping, survival,
- rybári, poľovníci,
- na bežné použitie.

Výrobou exkluzívnych nožov, orientovaných na najnáročnejších zákazníkov sa zaoberá pobočka v St. Peterburgu. Entuziazmus a energia mladého riaditeľa, v spojení s umením absolventov Muchinskej vyššej umeleckej akadémie, dovoľuje vyrábať veľkolepé umelecké diela, na ktoré môžu byť ich budúci majitelia právom hrdí. V manufaktúre prebieha neustála obnova zariadení, čo umožňuje neustále zvyšovanie kvality výrobkov. Produkcia manufaktúry sa stala v rokoch 2001 až 2003 držiteľom certifikátu "100 najlepších výrobkov Ruska" a v roku 2004, na výstave IWA v Norimbergu, získala I. miesto v obore "najlepší umelecky zdobený nôž".

Čepele sú vyrobené z ruských nerezových, uhlíkových a v neposlednom rade vysoko kvalitných damaškových ocelí vlastnej produkcie. V základnom prevedení sa používa oceľ 65X13. Po zakalení na tvrdosť 56 - 58 HRC umožňuje táto oceľ udržať dlhý čas vynikajúce rezné vlastnosti.
Parametre
Dĺžka 258mm
Hmotnosť bez púzdra: 168g, s púzdrom: 249g
Hrúbka čepele 2,4mm
Oceľ 65x13
Šírka čepele 38mm
Rúčka Kaukazský orech
Dĺžka čepele 130mm
Farba strieborná

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo registrujte pre zadanie recenzie.