Nôž lovecký KIZLYAR Orlan 2 - čierny

  • Cena s DPH: 139,90€
  • Výrobca: KIZLYAR
  • Kód produktu:2123
  • Dostupnosť:Skladom
  • Dostupnosť: Skladom


Variatny produktu:
rating

- kvalitný, pevný, lovecký nôž od ruského výrobcu Kizlyar,
- poľovnícka verzia vojenského noža Orlan,
- favorit medzi loveckými nožmi, patrí medzi najpredávanejší nôž spoločnosti Kizlyar v mnohých krajinách vďaka svojmu agresívnemu vojenskému dizajnu,
- vysoká konštrukčná pevnosť, praktickosť a spoľahlivosť,
- masívne rebro tuhosti podčiarkuje použitie v najzložitejších situáciách,
- nôž prešiel dizajnovým prispôsobením pre štandardné poľovnícke a občianske použitie - zvýšila sa šírka noža pri ubratí hrúbky čepele,  takže nôž získal na manévrovacích schopnostiach, čím pohodlne zvládne rovnako taktické úlohy a zároveň aj mimoriadne dôležité jemné práce, ktoré by vojenský nôž pri práci s mäsom nezvládol.

POUŽITIE:
- do extrémnych podmienok v prírode,
- camping, survival,
- rybári, poľovníci,
- na bežné použitie.

Výrobou exkluzívnych nožov, orientovaných na najnáročnejších zákazníkov sa zaoberá pobočka v St. Peterburgu. Entuziazmus a energia mladého riaditeľa, v spojení s umením absolventov Muchinskej vyššej umeleckej akadémie, dovoľuje vyrábať veľkolepé umelecké diela, na ktoré môžu byť ich budúci majitelia právom hrdí. V manufaktúre prebieha neustála obnova zariadení, čo umožňuje neustále zvyšovanie kvality výrobkov. Produkcia manufaktúry sa stala v rokoch 2001 až 2003 držiteľom certifikátu "100 najlepších výrobkov Ruska" a v roku 2004, na výstave IWA v Norimbergu, získala I. miesto v obore "najlepší umelecky zdobený nôž".

Čepele sú vyrobené z ruských nerezových, uhlíkových a v neposlednom rade vysoko kvalitných damaškových ocelí vlastnej produkcie. V základnom prevedení sa používa oceľ 65X13. Po zakalení na tvrdosť 56 - 58 HRC umožňuje táto oceľ udržať dlhý čas vynikajúce rezné vlastnosti.

Parametre
Dĺžka 270mm
Hmotnosť bez púzdra: 243g, s púzdrom: 328g
Hrúbka čepele 4,8mm
Oceľ 65x13
Šírka čepele 38mm
Rúčka Elastron G
Dĺžka čepele 144mm
Farba strieborná
Tvrdosť čepele 56-58 HRC

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo registrujte pre zadanie recenzie.