Informácia: Zbraň si môže cez elektronický obchod www.armpek.sk objednať len registrovaný a prihlásený veľkoobchodný partner so zbrojnou licenciou.
Podľa § 14a zákona o zbraniach a strelive nie je možné tento tovar predávať na diaľku zákazníkom. Túto zbraň si je možné zakúpiť len osobne v kamennej predajni spoločnosti Ing.Peter Kubík - ARMPEK po predložení zbrojného preukazu a platného nákupného povolenia. Odporúčame zákazníkom, aby si pred nákupom zbrane overili jej dostupnosť telefonicky na tel. čísle: +421 910 322 504.


- ČZ P-10 C je novinka v segmente pištolí pre osobnú ochranu a ozbrojené zložky v kompaktnej veľkosti, ktorá je vhodná taktiež pre skryté nosenie,
- vyniká vysokou spoľahlivosťou, životnosťou a kultivovaným zvládaním výstrelu, na čom sa podieľa jedinečný checkering a vynikajúci úchop vyriešený pomocou novej ergonomickej metodiky DiFEND,
- extrémne odolná povrchová úprava záveru a hlavne,
- farebné prevedenie urban grey (taktická sivá), 
- dve dvojice naťahovacích drážok pre pohodlnou manipuláciu,
- nový „level“ odolnosti proti korózii a mechanickému poškodeniu,
- skvele čitateľné kovové mieridlá zvýraznené tromi luminiscenčnými bodmi,
- automatická blokácia úderníka zaručujúca pádovú bezpečnosť,
- mechanicky a teplotne stabilný polymérový rám, zosilnený sklenenými vláknami,
- vysoký strelecký komfort vďaka prepracovanej ergonómii rukoväte s výrazným checkeringom,
- obojstranný plochý záchyt záveru a záchyt zásobníka,
- súčasťou balenia sú prídavné pätky zásobníka zvyšujúce ich kapacitu z 15 na 17 nábojov a tri vymeniteľné chrbáty rukoväte (S, M, L)pre individuálne prispôsobenie,

OBSAH BALENIA:

  • pištoľ ČZ P-10C urban grey,
  • zásobník, 2ks,
  • vymeniteľné chrbty pažbičky, 3ks,
  • kefka na čistenie,
  • návod na použitie,
  • plastový kufrík,

POUŽITIE:
- športová streľba,

PREDAJ ZBRANÍ A STRELIVA NA DIAĽKU:
Podľa § 14a zákona o zbraniach a strelive v platnom znení sa nesmie uzatvárať zmluva na diaľku, ktorej predmet je nákup a predaj zbrane alebo streliva, ak zákon neustanovuje inak.

Zmluvy uzavierané na diaľku sa podľa § 9 zákona č. 108/2000 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji v znení neskorších predpisov rozumie zmluva, ktorú uzaviera predávajúci a spotrebiteľ na zásielkový predaj tovaru alebo na poskytnutie služby na diaľku výlučne prostredníctvom prostriedkov komunikácie, ako je najmä adresovaný list, adresovaná tlačovina, neadresovaná tlačovina, ponukový katalóg, inzercia v tlači s formulárom objednávky, automatické telefónne zariadenie, telefón, videofón, fax, videotex (mikropočítač a televízna obrazovka) s klávesnicou alebo obrazovkou reagujúcou na dotyk, rozhlas, televízia pri predaji cez telefón alebo elektronická pošta.
Podľa novelizovaného § 34 ods. 3 zákona o zbraniach a strelive však môže zmluvu na diaľku uzatvárať držiteľ zbrojnej licencie, ktorej predmet je nákup a predaj zbrane alebo streliva, avšak len s iným držiteľom zbrojnej licencie alebo inou osobou, ktorá je oprávnená v rámci svojej podnikateľskej činnosti na nákup a predaj zbraní a streliva.

Parametre
Dĺžka 187mm
Dlžka hlavne 102mm
Hmotnosť 740g
Kaliber 9x19mm Luger
Kapacita zásobníka: 15 rán/17 rán s predĺžením
Materiál rám: polymér, záver: kov
Odpor spúšte 20N
Šírka 32,2mm
Systém spúšte DA/Striker fired
Výška 132mm
Farba urban grey - taktická sivá

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Pištoľ ČZ P-10C, kal. 9x19mm - urban grey

    Cena s DPH
  • 670,00€


Dostupné možnosti


Súvisiace produkty