Pištoľ malokalibrová GSG 1911 Walnut kal. 22 LR HV s drevenými strienkami

  • Cena s DPH: 299,90€
  • Výrobca: German Sport Guns
  • Kód produktu:6240
  • Dostupnosť:Skladom
  • Dostupnosť: Skladom

Dostupné možnosti

* Potvrdenie 21:


rating

Informácia: Túto zbraň si je možné zakúpiť len osobne v kamennej predajni spoločnosti Ing.Peter Kubík - ARMPEK po predložení zbrojného preukazu a platného nákupného povolenia. Zbraň si môže zákazník objednať aj cez elektronický obchod www.armpek.sk , samotná kúpa musí byť zrealizovaná len osobne v predajni.

- pištoľ GSG 1911 Walnut kal. 22 LR HV s drevenými strienkami je replika legendárnej americkej pištole COLT 1911 vo forme malokalibrovej samonabíjacej pištole,
- výrobca je Nemecká firma GSG (German Sport Guns),
- pištoľ je vybavená dlaňovou, manuálnou a aj pádovou poistkou,
- systém spúšte je SA (Single Action) s odporom 1.9 - 2.5 kg.

OBSAH BALENIA:

  • Pištoľ GSG 1911 .22 LR HV,
  • Zásobník, 1 ks,
  • Plastový kufrík (1 ks),
  • Náradie na údržbu,
  • Návod + záručný list.
POUŽITIE:
- športová streľba.

PREDAJ ZBRANÍ A STRELIVA NA DIAĽKU:

Podľa § 14a zákona o zbraniach a strelive v platnom znení sa nesmie uzatvárať zmluva na diaľku, ktorej predmet je nákup a predaj zbrane alebo streliva, ak zákon neustanovuje inak.

Zmluvy uzavierané na diaľku sa podľa § 9 zákona č. 108/2000 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji v znení neskorších predpisov rozumie zmluva, ktorú uzaviera predávajúci a spotrebiteľ na zásielkový predaj tovaru alebo na poskytnutie služby na diaľku výlučne prostredníctvom prostriedkov komunikácie, ako je najmä adresovaný list, adresovaná tlačovina, neadresovaná tlačovina, ponukový katalóg, inzercia v tlači s formulárom objednávky, automatické telefónne zariadenie, telefón, videofón, fax, videotex (mikropočítač a televízna obrazovka) s klávesnicou alebo obrazovkou reagujúcou na dotyk, rozhlas, televízia pri predaji cez telefón alebo elektronická pošta.
Podľa novelizovaného § 34 ods. 3 zákona o zbraniach a strelive však môže zmluvu na diaľku uzatvárať držiteľ zbrojnej licencie, ktorej predmet je nákup a predaj zbrane alebo streliva, avšak len s iným držiteľom zbrojnej licencie alebo inou osobou, ktorá je oprávnená v rámci svojej podnikateľskej činnosti na nákup a predaj zbraní a streliva.

Parametre
Dĺžka 218mm
Dlžka hlavne 127mm
Hmotnosť 975g (s prázdnym zásobníkom)
Kaliber .22 LR
Kapacita zásobníka: 10 nábojov
Počet drážok v hlavni 6
Šírka 36,5mm
Systém single action
Výška 140mm
Vzájomná vzdialenosť mieridiel 136 mm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo registrujte pre zadanie recenzie.