• Revolver CHIAPPA Rhino 50DS, kal. 357 Magnum - čierny

Informácia: Zbraň si môže cez elektronický obchod www.armpek.sk objednať len registrovaný a prihlásený veľkoobchodný partner so zbrojnou licenciou.
Podľa § 14a zákona o zbraniach a strelive nie je možné tento tovar predávať na diaľku zákazníkom. Túto zbraň si je možné zakúpiť len osobne v kamennej predajni spoločnosti Ing.Peter Kubík - ARMPEK po predložení zbrojného preukazu a platného nákupného povolenia. Odporúčame zákazníkom, aby si pred nákupom zbrane overili jej dostupnosť telefonicky na tel. čísle: +421 910 322 504.

- vysoko kvalitný a výkonný revolver kalibru .357 Magnum od talianskeho výrobcu CHIAPPA, 
- unikátna konštrukcia hlavne umiestnenej v osi spodnej komory valca (hlaveň je tak v priamej línii so zápästím, rukou a strelcovou pažou),
- eliminácia strhávania zbrane a utlmenie spätného rázu pri streľbe umožňuje rýchlejšie znovuzacielenie (energia je lepšie absorbovaná a kontrolovaná ramenom strelca),
- nízka hmotnosť len 894g vďaka použitiu kvalitných ultraľahkých zliatin v konštrukcii rámu, 
- spúšťový mechanizmus SA/DA (Single Action / Double Action),
- kapacita valca 6 rán,
- zameriavacia muška s červeným svetlovodivým vláknom, 
- výškovo i stranovo nastaviteľný cieľnik so svetlovodivými vláknami, 
- pohodlne tvarovaná rukoväť z orechového dreva.

POUŽITIE:
- športová streľba. 

PREDAJ ZBRANÍ A STRELIVA NA DIAĽKU:
Podľa § 14a zákona o zbraniach a strelive v platnom znení sa nesmie uzatvárať zmluva na diaľku, ktorej predmet je nákup a predaj zbrane alebo streliva, ak zákon neustanovuje inak.

Zmluvy uzavierané na diaľku sa podľa § 9 zákona č. 108/2000 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji v znení neskorších predpisov rozumie zmluva, ktorú uzaviera predávajúci a spotrebiteľ na zásielkový predaj tovaru alebo na poskytnutie služby na diaľku výlučne prostredníctvom prostriedkov komunikácie, ako je najmä adresovaný list, adresovaná tlačovina, neadresovaná tlačovina, ponukový katalóg, inzercia v tlači s formulárom objednávky, automatické telefónne zariadenie, telefón, videofón, fax, videotex (mikropočítač a televízna obrazovka) s klávesnicou alebo obrazovkou reagujúcou na dotyk, rozhlas, televízia pri predaji cez telefón alebo elektronická pošta.
Podľa novelizovaného § 34 ods. 3 zákona o zbraniach a strelive však môže zmluvu na diaľku uzatvárať držiteľ zbrojnej licencie, ktorej predmet je nákup a predaj zbrane alebo streliva, avšak len s iným držiteľom zbrojnej licencie alebo inou osobou, ktorá je oprávnená v rámci svojej podnikateľskej činnosti na nákup a predaj zbraní a streliva.

 

 

Parametre
Dlžka hlavne 127mm (5")
Hmotnosť 894g
Kaliber .357 Magnum
Kapacita 6 nábojov kalibru .357 Magnum
Materiál rám: ultraľahká zliatina 7075-T6, hlaveň a valec: oceľ
Mieridlá svetlovodivé, nastaviteľný cieľnik
Spúšť SA/DA
Rúčka orechové drevo
Farba čierna

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Revolver CHIAPPA Rhino 50DS, kal. 357 Magnum - čierny

    Cena s DPH
  • 956,90€


Súvisiace produkty