Náboj .22 LR S&B Standard, 2,56g/40grs - 50ks

  • Cena s DPH: 3,90€
rating

Potvrdenie veku

* Potvrdenie 18:


Informácia: Toto strelivo si je možné zakúpiť len osobne v kamennej predajni spoločnosti Ing.Peter Kubík - ARMPEK po predložení zbrojného preukazu a preukazu zbrane. Strelivo si môže zákazník objednať aj cez elektronický obchod www.armpek.sk, samotná kúpa musí byť zrealizovaná len osobne v predajni.

POPIS:
- kvalitné české malorážkové strelivo kalibru .22 LR,
- štandardné strelivo vhodné pre väčšinu zbraní v kalibri .22 LR,
- v krabičke je 50 ks nábojov,
- uvedená cena je za 50 ks / 1 balenie.

POUŽITIE:
- športová streľba.

PREDAJ ZBRANÍ A STRELIVA NA DIAĽKU:
Podľa § 14a zákona o zbraniach a strelive v platnom znení sa nesmie uzatvárať zmluva na diaľku, ktorej predmet je nákup a predaj zbrane alebo streliva, ak zákon neustanovuje inak.

Zmluvy uzavierané na diaľku sa podľa § 9 zákona č. 108/2000 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji v znení neskorších predpisov rozumie zmluva, ktorú uzaviera predávajúci a spotrebiteľ na zásielkový predaj tovaru alebo na poskytnutie služby na diaľku výlučne prostredníctvom prostriedkov komunikácie, ako je najmä adresovaný list, adresovaná tlačovina, neadresovaná tlačovina, ponukový katalóg, inzercia v tlači s formulárom objednávky, automatické telefónne zariadenie, telefón, videofón, fax, videotex (mikropočítač a televízna obrazovka) s klávesnicou alebo obrazovkou reagujúcou na dotyk, rozhlas, televízia pri predaji cez telefón alebo elektronická pošta.
Podľa novelizovaného § 34 ods. 3 zákona o zbraniach a strelive však môže zmluvu na diaľku uzatvárať držiteľ zbrojnej licencie, ktorej predmet je nákup a predaj zbrane alebo streliva, avšak len s iným držiteľom zbrojnej licencie alebo inou osobou, ktorá je oprávnená v rámci svojej podnikateľskej činnosti na nákup a predaj zbraní a streliva.

Parametre
Energia úsťová: 135J
Hmotnosť strely: 2,56g, prachovej náplne: 40grs
Kaliber .22 LR
Materiál nábojnica: mosadz, strela: olovo
Úsťová rýchlosť 325m/s, 1066fps

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo registrujte pre zadanie recenzie.